OPINIE PACJENTÓW

Co mówią pacjenci?

Cieszę się bardzo, że zdecydowałam się odwiedzić doktora Brukasza. Obsługa i jakość opieki nad pacjentem jest niesamowita. Ja rownież pracuję w służbie zdrowia, więc mam wiedzę z pierwszej ręki. Gorąco polecam tego lekarza każdemu, kto potrzebuje pomocy z żylakami.
Michalina S.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bardzo przestronna i nowoczesna poczekalnia. Przyjazny personel. Doktor ma ogromną wiedzę, w przystępny sposób wyjaśnił mój stan i sugerowany plan leczenia. Upewnił się, że rozumiem wszystko i dokładnie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zdecydowanie mogę polecić Dr. Brukasza każdemu, kto ma problemy z żylakami i pajączkami.
Beata P.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Dr Brukasz świetnie mi wszystko wytłumaczył więc łatwo było zrozumieć cały proces leczenia. Bardzo jestem zadowolona z rezultatów mojego leczenia i z tego jak teraz wyglądają moje nogi. Godziny pracy kliniki są bardzo dogodne, więc łatwo jest umówić się na wizytę. Nigdy nie musiałam brać wolnego z pracy, ponieważ późne godziny są dostępne i nigdy nie było problemów ze zmianą wizyty w przypadku nagłej potrzeby.
Anna K.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Klinika zdrowych żył jest dogodnie zlokalizowana w Addison. Bardzo przyjemny lekarz i personel, który naprawdę dba o swoich pacjentów. Borykałem się z żylakami od wielu lat, a po jednym zabiegu laserowym i skleroterapii moje nogi czują się i wyglądają o wiele lepiej. Bardzo podobał mi się sposób w jaki pan doktor prowadził moje leczenie i gorąco go polecam.
Michal K.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jestem niesamowicie zadowolona z nóg po leczeniu żył. Tego lata miałem największą pewność siebie nosząc szorty. Mam też pełne zaufanie do doktora Brukasza i jego personelu. Są wspaniali i bardzo ich polecam. Jesteście w najlepszych rękach!!!
Jessica R.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegów laserowych. Moje nogi są teraz bardzo gładkie, już nie bolą i mogę teraz znowu założyć krótkie spodenki i wyjść na plażę. Obsługa była doskonała.
Helen R.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Personel jest bardzo przyjazny i kompetentny. Są w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania i zawsze służą pomocą. Dr Brukasz wykonał świetną robotę, pomagając mi z pajączkami! Byłam bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w tej kwestii!
Alicja M.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Dziękuję doktorowi Brukaszowi i pracownikom Instytutu Zdrowia Żyl za tak wielką opiekę nad moją mamą. Wspaniałe doświadczenie, przyjemne środowisko biurowe, profesjonalny i przyjazny personel. Polecam tą klinikę każdemu. Dziękuję!
Aneta L.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Dr Brukasz to lekarz jedyny w swoim rodzaju. Poświęca czas, aby upewnić się, że najlepszy plan leczenia jest ustalany indywidualnie i nie pozwoli, aby cokolwiek stanęło między Tobą a Twoim zdrowiem. Biuro jest profesjonalne, a obsługa miła. Poleciłbym go każdemu, kogo znam. Z doktorem Brukaszem jesteś w dobrych rękach.
Piotr B.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w tej klinice. Doktor Brukasz był bardzo miły i doświadczony. Usunął moje pajączki. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Poleciłabym tą klinikę każdemu, kto ma problemy z żyłami i pajączkami.
Teresa M.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Po obejrzeniu znakomitych wyników mojego męża po zabiegach na żylaki u doktora Brukasza, zdecydowałam się umówić również na konsultację. Dr. Brukusz był bardzo miły i szczegółowo wyjaśnił mi cały plan leczenia żylaków i pajączków. Podczas zabiegów czułam się bardzo komfortowo. Personel był niesamowity i bardzo pomocny na każdym etapie mojego planu leczenia. Skontaktowali się z moją firmą ubezpieczeniową i poinformowali mnie z wyprzedzeniem o moich świadczeniach. Tak się cieszę, że wreszcie udało mi się to w samą porę na lato. Gorąco polecam tę klinikę żył.
Elżbieta S.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Świetna klinika żył. Gorąco polecam doktora Brukasza i jego personel. Obsługa była niesamowite, a moje leczenie żylaków było pokryte przez moje ubezpieczenie. Zabiegi były bezbolesne, wykonywane w gabinecie lekarza w godzinach wieczornych. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
Arnie N.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Dr. Brukasz, był niesamowity i bardzo dokładny. Upewnił się, że rozumiem każdą procedurę którą musiał wykonać. Personel był przyjazny i atmosfera była przytulna. Czułam się jak w domu. Bardzo się cieszę, że go znalazłam, a personel sprawił, że poczułam się bardzo komfortowo. Będę gorąco polecała doktora Brukasza moim przyjaciołom, rodzinie i klientom.
Dee S.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Przyszłam do doktora Brukasza w celu leczenia moich pajączków. Jako mama dwójki dzieci i pod koniec czterdziestki nadszedł czas, aby je leczyć. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Instytutu Zdrowych Żyl. WSZYSCY byli niesamowici i powinnam była iść wcześniej - w końcu odzyskuję swoje nogi. DZIĘKUJĘ!
Cindy B.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń 630-401-7102