POZNAJ DR. BRUKASZA

Piotr Brukasz MD, DABVLM jest założycielem i dyrektorem Instytutu Zdrowych Żył ~ The Institute for Vein Health

W swojej profesjonalnej karierze, Dr. Piotr Brukasz praktykował medycynę i chirurgię. Jego zainteresowania ukierunkowane są w stronę szeroko pojętej opieki zdrowotnej wszystkim potrzebującym fachowej pomocy medycznej. Zdrowie jest naszą największą wartością. Dr. Brukasz przez wiele lat prowadził badania nad przeszczepami wątroby, Szczeble kariery naukowej zdobywał ucząc rezydentów i prowadząc wykłady dla studentów medycyny, oraz służąc jako konsultant medyczny i rzecznik pacjentów.

Klinika Dr. Brukasza jest wyspecjalizowana wyłącznie w kierunku diagnostyki i leczeniu pajączków żylnych i żylaków. Lata praktyki i tysiące pomyślnie przeprowadzonych zabiegów, wyróżniają go jako specjalistę i eksperta w dziedzinie chorób żylnych. Jest on certyfikowany przez Amerykańskie Kolegium Chorób Żylnych i Limfatycznych. Dr. Brukasz zajmuje stanowisko Profesora Klinicznego na Uniwersytecie Illinois w Chicago.

W Dr. Brukaszu pacjenci z łatwością rozpoznają osobę, która podziela ich obawy i wyzwania. Oni również doceniają jego “niekwestionowaną wiedzę i uzdrawiające ręce”. Podczas, gdy jest on laureatem wielu profesjonalnych nagród i wyróżnień, pochwały, które otrzymuje od swoich pacjentów, ceni sobie najbardziej.

Dr. Brukasz został wyróżniony jako jeden z najlepszych lekarzy w licznych wydaniach magazynu Chicago, jak również został doceniony przez Konsorcjum Badań Konsumenckich w Ameryce, otrzymując nagrodę dla najlepszego specjalisty.

Dr. Brukasz piastuje funkcje prezesa Związku Lekarzy Polskich.

Doktor mówi płynnie po Polsku.

Dr. Brukasz lubi spędzać wolny czas ze swoją żoną Agnieszką i dwójką dzieci, Alexandrem i Gabriellą. Jako rodzina lubią jeździć na nartach i na rowerach.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 630-401-7102