laser na popekane naczynka na twarzy

Skuteczne usuwanie rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i usuwanie przebarwień skóry.

Jak zabieg laserowy działa?

Technologia IPL (Intense Pulsed Light) pozwala leczyć przebarwienia i niedoskonałości naczyniowe, jednocześnie poprawiając ogólny wygląd skóry. IPL z technologią Optimal Pulse Technology (OPT ™) umożliwia lekarzowi dostosowanie leczenia do rodzaju skóry i pożądanych rezultatów. Impulsy światła wnikają w tkankę i wytwarzają ciepło, impulsy uderzaja w niedoskonałości skóry w kontrolowany sposób. Następnie naturalny proces organizmu usuwa leczoną tkankę, podczas gdy następuje stymulacja kolagenu i włókien elastycznych, co powoduje widoczną poprawę kolorytu skóry i ogólnego wyglądu.

Leczenie

Aby zapewnić najwyższy comfort dla pacjenta, na leczony obszar zastosujemy zimny żel chłodzący. W zależności od konkretnego problemu możesz oczekiwać, że sesja potrwa 15-30 minut. Podczas nakładania światła na skórę możesz odczuwać ciepło, ale zabieg jest delikatny i nie powinien powodować dyskomfortu.

Czego należy się spodziewać przed zabiegiem?

Zabieg fotoodmładzania IPL działa na skórę, usuwając niedoskonałości i pobudzając produkcję kolagenu i włókien elastycznych w ciągu serii zabiegów. Niektóre problemy skórne, takie jak przebarwienia i plamy starcze/słoneczne, można usunąć już po 1-2 zabiegach. Zwykle potrzeba 2-6 sesji z 2-4 tygodniami przerwy, aby osiągnąć optymalne rezultaty w przypadku większości problemów skórnych.

Czego mogę się spodziewać po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić pewne zaczerwienienie, w zależności od indywidualnych ustawień leczenia. Zaczerwienienie zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin. W większości przypadków makijaż można nałożyć natychmiast, a codzienne czynności można wznowić jeszcze tego samego dnia. Przez kilka dni po zabiegu należy trzymać się z dala od bezpośredniego światła słonecznego i stosować krem z filtrami przeciwsłonecznymi.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń 630-401-7102