„Dogodnie zlokalizowana klinika zdrowych żył w Addison Il, bardzo przyjemny personel i lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów. Byłem zdiagnozowany z żylakami i po jednej laserowej procedurze i skleroterapii moje nogi czują się i wyglądają o wiele lepiej. Bardzo lubiłem w jaki sposób pan doktor prowadził mojeleczenie i gorąco go polecam.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Michał K.

„Dr Brukasz zadbał o mnie. Wszystko mi świetnie wytłumaczył więc łatwo było zrozumieć cały proces leczenia. Jestem bardzo zadowolona z moich wyników. Uwielbiam jak teraz wyglądają moje nogi. Godziny pracy kliniki są bardzo elastyczne, więc łatwo jest się umówić na wizytę. Nigdy nie musiałam brać wolnego z pracy, ponieważ późne godziny są dostępne i nigdy nie było problemów ze zmianą harmonogramu w przypadku nagłej potrzeby. Nigdy nie czułam się zmuszona do zrobienia procedury.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Anna K.

„Niesamowity personel, dbają i słuchają swoich pacjentów. Dr. Brukasz wie co robi jeśli chodzi o żylaki, pomógł pozbyć się dość szybko. Po zabiegu laserowym potrzebowałam tylko jedną rundę skleroterapii. Jestem bardzo zadowolona z wyników.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Lucyna P.

„Bardzo przestronna i nowoczesna poczekalnia. Przyjazny personel. Doktor ma dużą wiedzę, jasno wyjaśnił mój stan i plan leczenia. Jest bardzo przyjazny i pocieszający. Upewnił się, że rozumiem wszystkie plany leczenia i dokładnie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zdecydowanie mogę polecić Dr. Brukasza każdemu, kto ma problemy z żylakami i pajączkami.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Beata P.

„Tak się cieszę, że zdecydowałam się odwiedzić doktora Brukasza. Personel, biuro i jakość opieki nad pacjentem jest niesamowita. Pracuję również w sektorze opieki zdrowotnej, więc mam wiedzę z pierwszej ręki. Gorąco polecam tego lekarza każdemu, kto potrzebuje leczonych żylaków.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Michalina S.